Hakkında

Maviler Endüstriyel olarak yurt içiden ve yurt dışından gelen ürün taleplerini en hızlı ve en güvenilir şekilde cevaplarak temin etmekteyiz. Satışlarımız internet üzerindendir.

Kataloğumuzu linke tıklayarak indirebilirsiniz.

VALSİR ÜRÜNLERİ HAKKINDA

1987 yılında İtalya'da kurulan Valsir Spa Avrupa'da sıhhi tesisat ve ısıtma pazarında lider bir kuruluştur. Dünyanın bir çok ülkesinde güçlü bir konumda olan Valsir, sıhhi tesisat teknolojisi ve ısıtma alanında eşsiz fayda sağlayarak, entegre bir grup olarak faaliyet gösterir. Dünya çapında faaliyet gösteren Valsir Spa 2000'li yıllarda ülkemize gelip başta inşaat sektörü olmak üzere bir çok alanda faaliyet göstermiştir.

Maviler Endüstriyel olarak Valsir Spa ile sistemlerimizi ve servislerimizi sürekli olarak daha da geliştiriyor, yenilikçi sıhhi tesisat çözümleriyle, yaşam standartları kalitesinde sürdürülebilir iyileştirmeler yapıyor, sıhhi tesisat  ve ısıtma teknolojisinde pazar lideri olarak kendi faaliyet alanımızda yeni standartlar belirliyoruz. Siz de Maviler Endüstriyel güvencesiyle Valsir kalitesi ile tanışmak ve ürünleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Satışlarımız internet üzerindendir.